Agent nieruchomości / Pośrednik nieruchomości Premium

Wynagrodzenie: 10 000 – 50 000 zł / mies. brutto

Jesteś ambitny? Zależy Ci na nieograniczonym potencjale zawodowym? Cenisz sobie wolność w zarządzaniu swoim czasem pracy?

Marzysz o pracy z ludźmi w dynamicznym środowisku, gdzie Twoje umiejętności i zaangażowanie przekładają się na realne osiągnięcia?

To idealna propozycja dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu jako Agent Nieruchomości i zacznij swoją przygodę już dziś!

Co oferujemy:

  • Nieograniczony Potencjał Zarobków: Nasz system wynagradzania oparty jest na prowizji za sprzedaż, co oznacza, że Twoje zarobki zależą od Twojego zaangażowania i efektywności w pracy. Najlepsi agenci regularnie osiągają zarobki przekraczające 10 000 zł netto!
  • Elastyczny Czas Pracy: Oferujemy Ci pełną swobodę w zarządzaniu swoim czasem pracy. Nie musisz już przestrzegać sztywnych godzin pracy – u nas liczy się efektywność, nie ilość godzin spędzonych w biurze.
  • Wsparcie i Rozwój: Zapewniamy pełne wdrożenie do zawodu agenta nieruchomości oraz systematyczne szkolenia rozwojowe przez cały okres pracy. Nasza firma inwestuje w Twój rozwój, byś mógł/mogła stać się prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie.
  • Dostęp do Najnowszych Narzędzi: Oferujemy Ci dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, materiały marketingowe oraz specjalistyczne aplikacje ułatwiające obsługę wielu nieruchomości.
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę. Doceniamy różnorodność i cenimy każdego, co sprawia, że nasza firma jest idealnym miejscem do pracy.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klientów na rynku nieruchomości w Zielonej Górze i okolicach
  • Pozyskiwanie nieruchomości na wyłączność i prowadzenie transakcji do jej sfinalizowania
  • Udział w obowiązkowych szkoleniach rozwijających umiejętności sprzedażowe

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy z klientem (mile widziane),
  • Łatwość budowania relacji, otwartość, dokładność, zaangażowanie oraz samodyscyplina,
  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości oraz rynkami finansowymi.
  • Razem z nami będziesz pośredniczyć w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości, oferować komplementarne usługi, tworzyć profesjonalne prezentacje nieruchomości i negocjować umowy.

Nie zwlekaj i zainicjuj swoją karierę zawodową już dziś! Wyślij nam swoje CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres email podany poniżej.

Nie warto składać tej aplikacji jeżeli:

  • Nie czujesz się dobrze w sprzedaży
  • Nie wiesz czy pośrednictwo nieruchomości to jest to co chcesz robić przez najbliższe lata

Czekamy na Ciebie!

Aplikuj poprzez portal OLX lub wyślij CV przez email

To top